• limtorrent.com
 • ---

  ---
 • bctorrents.com
 • A+ A A-

  V Niedziela Wielkiego Postu (25.03.2012)

  1. Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: DROGA KRZYŻOWA w piątek po Mszy św. o 8:00 i wieczorem o 19:15, GORZKIE ŻALE z KAZANIEM PASYJNYM w sobotę o godz. 17:30.

  2. W związku ze zmianą czasu nabożeństwa wracają do letniego porządku, a więc w tygodniu sprawowane będą o godz. 18:00, a Msze św. wieczorne celebrowane będą o godz. 18:30. Spowiedź w dni powszednie wieczorem od 18:00 do 19:00. Msze św. do południa bez zmian.

  3. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to zarazem już ósmy Narodowy Dzień Życia - dzień modlitwy i inicjatyw, takich jak Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego podejmowanych w intencji obrony, rozwoju i poszanowania cennego daru, którym my także jesteśmy przez Boga obdarowani.

  4. W czwartek zapraszamy do uczestnictwa w Liturgii Pokutnej połączonej z Sakramentem pojednania. W naszym kościele o godz. 19:00 przeżywać będziemy działanie  Bożego miłosierdzia w znakach:  zgromadzonego Kościoła, głoszonego Słowa i sprawowanego Sakramentu pokuty. Zagonionych i zapracowanych zapraszamy więc wieczorem na „Nikodemowe spotkanie z Panem".

  5. Kapłani z posługą sakramentalną do chorych udadzą się piątek 30 marca od godz. 8:30.

  6. Powstają już miejsca przechowywania i adorowania Najświętszego Sakramentu ciemnica i grób. Akcentują one niektóre wydarzenia Paschalne i służą jako miejsca modlitwy adoracyjnej. Ofiary na ich udekorowanie można składać w zakrystii.

  7. Za tydzień Niedziela Palmowa. Rozpoczniemy Wielki Tydzień, czas bezpośredniego przygotowania do świąt Paschalnych.   Pamiętajmy, że nie ma piękniejszego i godniejszego miejsca dla Jezusa jak nasze ludzkie serca, o których   stan, najszczególniej możemy zadbać przez Sakrament pokuty i pojednania, jak również modlitwę i rozważanie wydarzeń Paschalnych dokonanych dla naszego zbawienia. Skorzystajmy ze spowiedzi wcześniej.

  8. Burmistrz Sędziszowa Młp. Informuje, że w dniu 20 marca br. uruchomiony został punkt informacyjno-doradczy dla rolników, w którym udzielana jest bezpłatna pomoc w zakresie wypełniania wniosków o płatności obszarowe do gruntów rolnych. Biuro ma swoją siedzibę w pokoju nr 1 na parterze w Domu Strażaka w Sędziszowie Młp. i czynne jest w dni robocze w godz. 7:30 - 15:00 w terminie do maja 2012 r.

  Klasztor Kapucynów w Sędziszowie Małopolskim 2013. All rights reserved.